Історія закладу освіти

Навчально-виховний комплекс "Барвінок" - це творіння сучасності. Це - заклад нового типу на базі дошкільної установи, які відкриває невідомі раніше можливості для педагогічного колективу, дітей, що його відвідують та їхніх батьків.

Виникає нова спільнота - єдина родина, яка ставить перед собою і вирішує багато проблем і питань.

Навчально-виховний комплекс "Барвінок" було створено шістнадцять років тому на основі творчого колективу педагогів-дошкільників і вчителів початкових класів.

В закладі створено умови для особистісно-орієнтованого навчально-виховного процесу дітей від 2 до 10 років.

З 2008 року заклад є експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України з питання інклюзивного навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку в групах і класах загального призначення.

З 2010 року пріоритетним напрямком діяльності дошкільного підрозділу закладу стало використання компютерних технологій як засобу розвитку пізнавальної діяльності дітей.

Колектив весь час у пошуку, знаходить найрезультативніші шляхи навчання та виховання учнів та дошкільників.