Педагогічний колектив початкової школи

  1. Роєнко Людмила Яківна

    Вчитель початкових класів

  2. Бондаренко Людмила Олексіївна

    Асистент вчителя

  3. Білолипецький Дмитро Андрійович

    Асистент вчителя

  4. Радченко Світлана Миколаївна

    Вчитель початкових класів

  5. Бріль Георгій Михайлович

    Керівник з гуртка «Плавання»

  6. Шаміч Оксана Вікторівна

    Практичний психолог

  7. Денисенко Ганна Сергіївна

    Вихователь групи продовженого дня, соціальний педагог

  8. Нечай Тетяна Анатоліївна

    Асистент вчителя, вчитель-дефектолог

  9. Ільїна Ганна Анатоліївна

    Вчитель початкових класів

  10. Прилуцька Ольга Володимирівна

    Вчитель початкових класів

  11. Цапенко Катерина Костянтинівна

    Асистент вчителя

  12. П’ятак Наталія Борисівна

    Вчитель початкових класів

  13. Красновид Ольга Анатоліївна

    Вихователь групи продовженого дня, асистент вчителя

  14. Висоцька Валентина Володимирівна

    Вихователь групи продовженого дня

  15. Лопухова Тетяна Дмитрівна

    Вчитель англійської мови

  16. Козяр Каріна Анатоліївна

    Вчитель-дефектолог, асистент вчителя

  17. Романович Ольга Іванівна

    Асистент вчителя

  18. Олефіренко Тетяна Сергіївна
  19. Вчитель початкових класів

    Педагогічний колектив дошкільного підрозділу

    1. Бабиніна Інна Миколаївна

      Вихователь

    2. Ткаченко Галина Миколаївна

      Вихователь

    3. Бріль Георгій Михайлович

      Інструктор з фізкультури (плавання)

    4. Шелудько Анна Сергіївна

      Асистент вихователя

    5. Вангородська Наталія Євгенівна

      Музкерівник

    6. Бількевич Олена Петрівна

      Вихователь

    7. Попроцька Євгенія Олексіївна

      Вихователь

    8. Держак Галина Петрівна

      Музкерівник

    9. Соколовська Лариса Іванівна

      Вихователь

    10. Бойчук Вікторія Іванівна

      Вихователь

    11. Кобчик Марина Анатоліївна

      Вихователь

    12. Повисок Альона Анатоліївна

      Практичний психолог

    13. Висоцька Валентина Володимирівна

      Керівник гуртка з комп’ютерної грамотності старших дошкільників

    14. Коломієць Анна Петрівна

      Вихователь

    15. Хоменко Наталія Павлівна

      Вихователь

    16. Ніцарєва Олеся Василівна

      Вихователь

    17. Божа Олена Іванівна

      Вихователь

    18. Медведчук Мар’яна Вікторівна

      Вихователь

    19. Ляшенко Наталія Петрівна

      Вихователь

    20. Рибалко Олена Андріївна

      Вихователь

    21. Білошапка Вікторія Сергіївна

      Вихователь

    22. Осауленко Алла Михайлівна

      Вихователь

    23. Шаталова Євгенія Олексіївна

      Інструктор з фізкультури

    24. Самойчук Алла Петрівна

      Вихователь

    25. Ворона Наталія Вікторівна

      Вихователь

    26. Карпішина Людмила Олегівна

      Вчитель-дефектолог

    27. Дроботенко Валентина Анатоліївна
    28. Вихователь

Кiлькiсть переглядiв: 235