Історія закладу освіти

Навчально-виховний комплекс "Барвінок" - це творіння сучасності. Це - заклад нового типу на базі дошкільної установи, який відкриває невідомі раніше можливості для педагогічного колективу, дітей, що його відвідують, та їхніх батьків.

Виникає нова спільнота - єдина родина, яка ставить перед собою все нові і нові цілі та вирішує багато проблем і питань.

Навчально-виховний комплекс "Барвінок" було створено 16 років тому на основі творчого колективу педагогів-дошкільників і вчителів початкових класів.

В закладі створено умови для особистісно-орієнтованого навчально-виховного процесу дітей віком від 2 до 10 років.

З 2008 року заклад є експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України з питання інклюзивного навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку в групах і класах загального призначення.

З 2010 року пріоритетним напрямком діяльності дошкільного підрозділу закладу стало використання комп'ютерних технологій, як засобу розвитку пізнавальної діяльності дітей.

Колектив весь час знаходиться у творчому пошуку, знаходить найрезультативніші шляхи навчання та виховання учнів і дошкільників.